فایل رایگان پاورپوینت زندگینامه رالف گوستاو دارندورف

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان پاورپوینت زندگینامه رالف گوستاو دارندورف :

دید کلی :
فایل رایگان پاورپوینت زندگینامه رالف گوستاو دارندورف شامل 51 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .


توضیحات کامل :

فایل رایگان پاورپوینت زندگینامه رالف گوستاو دارندورف

 

فایل رایگان پاورپوینت زندگینامه رالف گوستاو دارندورف شامل 51 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی, املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم , سپس فایل رایگان پاورپوینت زندگینامه رالف گوستاو دارندورف
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

زندگی

رالف گوستاو دارندورف, در 1 می 1929 میلادی در خانواده یی سیاسی ساکن هامبورگ به دنیا آمد. پدرش عضو حزب (سوسیال دموکرات) و نماینده مجلس (رایش تاک) بود.

دوران کودکی وی مصادف با وقایع و حوادث فراوانی چون بحران اقتصادی اروپا, نتایج جنگ جهانی اول, حوادث قبل از جنگ جهانی دوم, جنگ جهانی دوم و پدیده فاشیسم است. با دستگیری پدرش توسط نازی ها در سال 1933, مجبور به نقل مکان به برلین می شود.

پانزده ساله که بود فعالیت هایش در (انجمن آزادی دانش آموزان متوسطه آلمان) برملا می شود, در نتیجه به اردوگاه کار اجباری در شرق, نزدیک مرز لهستان تبعید اما بعد از هشت هفته آزاد می شود.

مصادف با عضویت در حزب (سوسیال دموکرات) به سال 1947, تحصیلات دانشگاهی اش را در دانشگاه هامبورگ با ادبیات کلاسیک آغاز می کند. در جریان به پایان رساندن رساله خود با آثار مارکس آشنا می شود و بعد از اخذ دکترای فلسفه از هامبورگ, به انگلستان جهت تحصیل در آکادمی اقتصاد و علوم سیاسی لندن نقل مکان می کند.

وی ضمن کسب کرسی استادی دانشگاه هامبورگ, وزیر امور خارجه حزب دموکرات آزاد آلمان و عضویت کمیسیون اتحادیه اروپا را به دست می آورد. اما پس از مدتی از فعالیت های سیاسی کناره گیری و برای همیشه به انگلستان مهاجرت می کند, در آنجا مسوولیت سرپرستی مدرسه اقتصاد و علوم سیاسی لندن و کالج سنت آنتومی دانشگاه آکسفورد را بر عهده می گیرد.

در نهایت به پاس یک عمر تلاش و خدمت علمی, عنوان (بارون) را از ملکه الیزابت دوم دریافت می دارد. با این حال آنچه که او را متمایز می کند, گرایش عمده اش به جامعه شناسی به خصوص مکتب تضاد و کشمکش است. وی ضمن بازنگری در آرای مارکس و مارکسیست ها و مخالفت با دیدگاه کارکردگرایی, سعی در ارائه یک نظریه تلفیقی- ضمن خوشبینی به آینده بشریت- از این دو دیدگاه دارد.

و ...

 

فایل رایگان پاورپوینت زندگینامه رالف گوستاو دارندورف
فهرست مطالب

زندگی
منابع فکری و آثار
آرا و افکار
نقد و ارزیابی
پایان

 

عنوان : زندگینامه رالف گوستاو دارندورف

فرمت : پاورپوینت

حجم : 360 کیلوبایت

تعداد صفحات : 51

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

لینک کمکی