فایل رایگان پاورپوینت اصول ایمنی راه پله

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان پاورپوینت اصول ایمنی راه پله :

دید کلی :
فایل رایگان پاورپوینت اصول ایمنی راه پله در 39 اسلاید برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته شده است و شما می توانید در صورت تمایل این پاورپوینت را دانلود کنید .


توضیحات کامل :

اصول ایمنی راه پله

 

اصول ایمنی

پله معمول‌ترین وسیله‌ی ارتباطی بین دو سطح با ارتفاع متفاوت است. در صورت طراحی و اجرای صحیح و درست, می‌توان پله‌ای در ساختمان به وجود آورد که در مواقع عادی, کاملاً قابل استفاده و راحت و در زمان بروز حادثه از قبیل آتش سوزی و زلزله, مقاوم و ایمن باشد. پس در هنگام اجرای آن رعایت نکات ایمنی لازم و ضروری است.
جهت اجرای پله, مراحل مختلفی از جمله عملیات پی سازی و نصب صفحه ستون مربوط به تیر اهن پله, برشکاری و جوشکاری تیرآهن‌های مربوط به پله, اجرای طاق ضربی دال پله و دوغاب ریزی روی آن و همچنین نصب و اجرای سنگ پله وجود دارند که در هر مرحله لازم است از وسایل ایمنی مربوط به کار خود استفاده کرد.
کارکردن بالا و اطراف راه پله‌ها و نردبان‌ها مخاطره آمیز است. به عنوان نمونه راه پله‌ها و نردبان‌ها منابع عمده‌ی صدمات و تلفات در میان کارگران ساختمانی هستند. و بسیاری از این صدمات به حدی خطرناک هستندکه در زمان پایان کار هم الزامی هستند. مقررات OSHA شامل تمام راه پله‌ها و نردبان‌های استفاده شده در ساختمان, تعویض, تعمیر, نقاشی, دکوراسیون و تخریب کارگاه‌های تحت پوشش استاندارد‌های ایمنی و بهداشت ساختمان‌ها می‌شود.

لینک کمکی