فایل رایگان پاورپوینت معرفی دیوار هبلکس

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان پاورپوینت معرفی دیوار هبلکس :

دید کلی :
فایل رایگان پاورپوینت معرفی دیوار هبلکس در 35 صفحه پاورپوینت برای کاربران عزیز در نظر گرفته شده است و شما می توانید در صورت تمایل این پاورپوینت را دانلود نمایید. کاربران عزیز توجه داشته باشید هنگام دانلود فایل از مرورگر internet explorer استفاده نکنید ,vpn نیز غیر فعال باشد تا با مشکل روبه رو نشوید.


توضیحات کامل :

فایل رایگان پاورپوینت معرفی دیوار هبلکس

 

مقدمه 
هبلکس مخلوطی است از سیلیس, سیمان, آهک و پودر آلومینیوم که در حرارت درجه سانتیگراد و فشار اتمسفر در اتوکلاوها پخته و به قطعات مورد نیاز ساختمانی بریده میشود. هبلکس عمدتاً به عنوان دیوار خارجی غیر باربر ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد تا از تبادل حرارتی با فضای خارج جلوگیری کند. معمولا در ایران طول بلوکهای هبلکس , ارتفاع و ضخامت آن بین الی میلیمتر است. سبکی وزن, صرفه جویی در مصرف فولاد و مصالح پوششی (گچ و خاک گچ), عایق بودن حرارتی (مطابق مبحث مقررات ملی ساختمان), استفاده از تمامی ضایعات هبلکس و سهولت نصب و اجرا همگی از مزایای کاربرد هبلکس در ساختمان میباشد. البته مقاومت فشاری کم از معایب آن بوده و نمیتوان آن را به عنوان دیوار باربر در نظر گرفت.
 
 تعریف
هبلکس مخلوطی است از سیلیس, سیمان, آهک و پودر آلومینیوم که در حرارت درجه سانتی‌گراد و فشار اتمسفر در اتوکلاوها پخته و به قطعات مورد نیاز ساختمانی بریده می‌شود.


کاربران عزیز توجه داشته باشید هنگام دانلود فایل از مرورگر internet explorer استفاده نکنید ,vpn نیز غیر فعال باشد تا با مشکل روبه رو نشوید.

لینک کمکی