فایل رایگان پاورپوینت الگوی درآمد مخارج کینز

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل رایگان پاورپوینت الگوی درآمد مخارج کینز :

دید کلی :
فایل رایگان پاورپوینت الگوی درآمد مخارج کینز شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد .


توضیحات کامل :

فایل رایگان پاورپوینت الگوی درآمد مخارج کینز

 

فایل رایگان پاورپوینت الگوی درآمد مخارج کینز شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی, املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد , علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم , سپس فایل رایگان پاورپوینت الگوی درآمد مخارج کینز
فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

مدل درآمد- مخارج اولین و ساده‌ترین مدل کلان اقتصاد است که بر اساس نظریه جان مینارد کینز بنا شده است. برای درک بهتر مدل باید وضعیت حاکم بر اقتصاد کشورها در زمان کنیز را مدنظر قرار داد که اکثر کشورها دررکود به سر می برند به طوری که اولا بنگاهها دارای ظرفیت تولیدی زیادی هستند که تقاضا برای ان وجود نداشت, ثانیا  نیروی بیکار فراوان وجود دارد و ثالثا پول و منابع مالی بیکار زیادی وجود دارد. بر همین اساس  کنیز با در نظر گرفتن این واقعیات, فرضیاتی را مطرح و مدل درامد – مخارج را پایه ریزی کرد:

1.            سطح قیمت‌ها ثابت فرض می‌شود؛

2.            سطح دستمزدها ثابت فرض می‌شود؛

3.            نرخ بهره‌ثابت فرض می‌شود؛

اگر فرض سوم را کنار بگذاریم, مدل IS- LM  و اگر فرض دوم و فرض اول را کنار بگذاریم, مدل AS- AD  به وجود می آید که تکمیل کننده نظریات کنیز می باشد.

 و ...

 

فایل رایگان پاورپوینت الگوی درآمد مخارج کینز
فهرست مطالب

مقدمه
توضیح فروض
تحلیل ریاضی مدل
شکاف رکودی و تورمی
معمای خست یا تناقض خست
پایدار و ناپایداری تعادل درامد ملی
پایان

 

عنوان : الگوی درآمد مخارج کینز

فرمت : پاورپوینت

حجم : 176 کیلوبایت

تعداد صفحات : 31

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

لینک کمکی